Zabiegi wyszczuplające


PAKIET 1

KARBOKSYTERAPIA MEDYCZNA

Karboksyterapię charakteryzuje udowodnione klinicznie działanie w redukcji cellulitu na poziomie 89% oraz tkanki tłuszczowej - 67%  !!!

 

Podskórne lub śródskórne iniekcje CO2 prowadzą do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Powoduje to rozluźnienie struktury zwłóknień oraz zwiększa przepływy kapilarne i usprawnia przepływy limfatyczne. Zastosowanie pozwala osiągnąć spektakularne efekty we wszystkich stadiach (I-IV) zaawansowania cellulitu. 

 

Iniekcja dwutlenku węgla zwiększa przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych w miejscu poddanemu leczeniu. Kolejną istotną kwestią jest wyjątkowa wrażliwość komórek tłuszczowych na CO2. Wprowadzenie gazu w tkankę tłuszczową powoduje jego częściową przemianę w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Większe ukrwienie poprawia drenaż limfatyczny oraz metabolizm, a w efekcie prowadzi do wydalania uwolnionego tłuszczu. Mniejsza ilość komórek tłuszczowych oraz odnowienie skóry i zwiększona produkcja kolagenu prowadzi do poprawy estetyki i redukcji efektu „skórki pomarańczowej”.

 

Infuzja CO2 poprawia krążenie, wpływa na procesy naprawcze skóry, rozpuszcza tkankę tłuszczową i pomaga usunąć ją z organizmu. Karboksyterapia na cellulit wykazuje skuteczność na poziomie 89%, co zostało udowodnione badaniami klinicznymi

 

cena regularna

1 zabieg 350zł  6 zabiegów 2100zł

CENA PROMOCYJNA 6 ZABIEGÓW 600zł

 

PAKIET 2 

LIPOLIZA INIEKCYJNA FOSFATYDYLOCHOLINĄ

 

Metoda lipoterapii iniekcyjnej, zwanej najczęściej lipolizą, stanowi doskonałą alternatywę, dla tych osób, które z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo wszystko nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja).Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych i miejscowo nagromadzonych ilości  tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy jaki i na bardziej problematycznych obszarach ciała. Dzięki lipolizie możemy zlikwidować tłuszczyk z tak zwanego drugiego podbródka oraz zmniejszyć jego ilość w policzkach. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej możemy również poddać takie rejony jak: brzuch, pośladki, uda czy biodra.

Wskazania:

miejscowa, nadmierna ilość tkanki tłuczowej

 

cena regularna:

1 zabieg 350zł  2 zabiegi 700zł

CENA PROMOCYJNA 2 ZABIEGÓW 500zł

 

 

PAKIET 3

KRIOLIPOLIZA - ZAMRAŻANIE KOMÓREK TLUSZCZOWYCH

 

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej

Najnowsze odkrycie medycyny estetycznej to kriolipoliza. Zabieg polega na zamrażaniu niechcianych komórek tłuszczowych. Powoli wypiera z rynku inwazyjną, niebezpieczną i bolesną liposukcję.

To metoda polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Wynikiem zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej. Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Wskazani:

 • nadmierna ilość tkanki tłuszczowej
 • celulit

 

cena regularna:

1 zabieg 99zł 10 zabiegów 990zł

CENA PROMOCYJNA 10 ZABIEGÓW 600zł

 

 

PAKIET 4

KAWITACJA ANTYCELULITOWA Z FALĄ AKUSTYCZNĄ

 

Fale emitowane przez głowicę urządzenia od kawitacji działają bezpośrednio na komórki tłuszczowe zlokalizowane w tkance podskórnej. W trakcie zabiegu wytwarzają się mikropęcherzyki, które powodują rozerwanie błon adipocytów, tj. komórek tkanki podskórnej. Z komórek tych uwolniony zostaje tłuszcz, który następnie w sposób samoistny zostaje wydalany z naszego organizmu.

Do efektów zabiegu kawitacji ultradźwiękowej zaliczamy:

 • Redukcję trudno usuwalnych złogów skumulowanych w naszym organizmie.
 • Wysmuklenie i ujędrnienie ciała.
 • Redukcję miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej, w tym:
 • Wysmuklenie kolan i ud;
 • Redukcję „bryczesów”;
 • Wymodelowanie talii

Wskazania:

 • redukuje tkankę tłuszczową
 • wyszczupla i modeluje sylwetkę
 • likwiduje cellulit
 • ujędrnia ciało
 • stymuluje przemianę materii, poprawia metabolizm
 • zwiększa absorpcję składników aktywnych

 

cena regularna:

1 zabieg 99zł 10 zabiegów 990zł

CENA PROMOCYJNA 10 ZABIEGÓW 600zł

 

 

 

 

Kontakt

ul. 26 Marca 94b (I piętro)
44-300 Wodzisław Śląski
Mobile: 791-321-333
Tel. (32) 30-70-133

Śledź nas

Dane do przelewu

Instytut Urody Spółka z o.o.
ul. 26 Marca 94b, 44-300 Wodzisław Śląski

BZWBK24, PL:
13 1090 1766 0000 0001 3715 4822

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek 10:00 -20:00
Sobota - 9:00 – 13:00

Aby zapewnić Państwu jak najdogodniejszy termin wizyty zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.