Pakiet ekspresowe wyszczuplanie

 

KARBOKSYTERAPIA - Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej.  Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu, przy użyciu MEDYCZNEGO urządzenia CARBOXYPEN, kontrolowanych dawek MEDYCZNEGO dwutlenku węgla (CO2).

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej CO2 częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego poddanego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu „skórki pomarańczowej”. Karboksyterapia odtłuszczeń i cellulitu jest znakomitą alternatywą dla liposukcji klasycznej, nie obarczoną powikłaniami towarzyszącymi tradycyjnej metodzie.

 

Zabieg liposukcji kawitacyjnej przynosi doskonałe efektu przy zwalczaniu cellulitu oraz wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki.

Ultradźwięki o odpowiednio dobranej częstotliwości i mocy wywołują zjawisko kawitacji w tkankach, powodujący tym samym uszkodzenie błony komórkowej komórek tłuszczowych i wydostanie się z nich zgromadzonego tłuszczu. Uwolnione w ten sposób trójglicerydy, tłuszcze i ich pochodne transportowane są do wątroby a następnie wydalane wraz z przemianą materii. W ten prosty sposób możemy usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała: uda, talia, biodra, ramiona, okolice kolan.

Metoda jest skuteczna o osób borykających się z otyłością miejscową, redukując tkankę tłuszczową z miejsc, z których ciężko się pozbyć klasycznymi sposobami.

 

Jakich efektów mozna spodziewać się po zabiegu?

  • Redukcja tkanki tłuszczowej
  • Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki.
  • Likwidacja cellulitu.
  • Pobudzenie krążenia.
  • Stymulacja przemiany materii, poprawa metabolizmu.
  • Zwiększanie absorpcji składników aktywnych.

 

PAKIET ' EKSPRESOWE WYSZCZUPLANIE '

- 5 x Karboksyterapia, 5 x Kawitacja ultradźwiękowa z falą akustyczną - 999 zł zamiast 1800 zl

 

 

 

Kontakt

ul. 26 Marca 94b (I piętro)
44-300 Wodzisław Śląski
Mobile: 791-321-333
Tel. (32) 30-70-133

Śledź nas

Dane do przelewu

Instytut Urody Spółka z o.o.
ul. 26 Marca 94b, 44-300 Wodzisław Śląski

BZWBK24, PL:
13 1090 1766 0000 0001 3715 4822

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek 10:00 -20:00
Sobota - 9:00 – 13:00

Aby zapewnić Państwu jak najdogodniejszy termin wizyty zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.