Eye exclusive

Działa podobnie do biostymulatora tkankowego w połączeniu z efektem toksyny botulinowej. Dzięki unikalnemu połączeniu kwasów, aminokwasów, peptydów i nieusieciowanego kwasu hialuronowego pobudza fibroblasty do biogenezy skóry, czyli procesu polegającego na tworzeniu nowych włókien białkowych skóry, takich jak elastyna oraz kolagen, poza tym niesamowicie rozświetla okolicę zabiegową oraz rozluźnia napięcie mięśniowe, niwelując zmarszczki wokół oczu. Terapia cechuję się wielokierunkowym działaniem, zapewniającym nawilżenie, wygładzenie i napięcie skóry. Poprawia jej kondycję, zmniejsza widoczność zmarszczek, jak również ma naturalne działanie wolumetryczne okolicy oka, widoczne natychmiast po zabiegu
Maska na okolicę oczu o działaniu silnie odmładzającym i nawilżającym, redukująca cienie i obrzęki pod oczami. Anatomiczny kształt płatków obejmuje obszar dolnej i górnej powieki, a także zmarszczek wokół oczu.
 
 
  ... to zabieg polecany osobom, które chcą zadbać szczególnie o skórę wokół oczu.
Dobroczynne działanie podczerwieni:
-zniweluje cienie pod oczami
-napnie skórę
-spłyci zmarszczki wokół oczu
-zrelaksuje zmęczone oczy po długiej pracy przy komputerze
 
   Podczerwień posiada właściwości biostymulacyjne i zdrowotne, stąd jej zastosowanie w przypadku bólów mięśniowych, leczenia  stanów zapalnych oraz płytkich zaburzeń krążenia. Pomocna jest w leczeniu : stresu, zmęczenia,  bólu  głowy, bezsenności. Poza tym obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo.
   Korzystanie z podczerwieni działa zdrowotnie nie tylko na skórę, ale także stymuluje produkcję kolagenu. Otwiera pory oraz przyspiesza krążenie krwi, co powoduje szybsze wchłonięcie preparatów kosmetycznych nałożonych na skórę, zwiększając tym samym ich skuteczność i wspomaga wnikanie do skóry substancji. Skóra zyskuje zdrowy koloryt, staje się gładka i aksamitna.
 
Do zabiegu Eye-Sens wykorzystujemy najlepsze składniki kwasu hialuronowego oraz collagenu - to właśnie dlatego jest tak duży efekt widoczny już po 1 zabiegu.
 
 
Zabieg na okolicę oczu z podczerwienią Eye Sens w cenie promocyjnej 150 zł zamiast 250 zł 
 
* Jedna osoba może wykorzystać jeden zabieg z promocji, ilość zabiegów w promocji ograniczona

Kontakt

ul. 26 Marca 94b (I piętro)
44-300 Wodzisław Śląski
Mobile: 791-321-333
Tel. (32) 30-70-133

Śledź nas

Dane do przelewu

Instytut Urody Spółka z o.o.
ul. 26 Marca 94b, 44-300 Wodzisław Śląski

BZWBK24, PL:
13 1090 1766 0000 0001 3715 4822

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek 10:00 -20:00
Sobota - 9:00 – 13:00

Aby zapewnić Państwu jak najdogodniejszy termin wizyty zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.