Agyptos - rewolucja w wyszczuplaniu - 250 zł zamiast 350 zł

W 100% naturalna metoda modelowania sylwetki gwarantuje trwałe wyniki spadku w obwodach ciała, jak również efekty ujędrniające skórę i odtoksycznienie

Agyptos to idealny zabieg, który pomaga odzyskać nie tylko witalność, a także młodzieńczą sylwetkę. Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta oparta jest na starożytnych recepturach, które połączono z najnowszymi technologiami. Agyptos łączy działanie mieszanki kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych, minerałów z Morza Martwego i wyciągów roślinnych ze specjalną drenażową techniką bandażowania całego ciała. Ta w 100% naturalna metoda modelowania sylwetki gwarantuje trwałe wyniki spadku w obwodach ciała, jak również efekty ujędrniające skórę i odtoksycznienie.

Lista korzyści płynących z wykonania zabiegu jest bardzo długa.

Przede wszystkim redukuje on cellulit i tkankę tłuszczową, oczyszcza organizm z toksyn i odkwasza komórki organizmu, a poza tym mineralizuje i rewitalizuje, redukuje obrzęki ciała (głównie nogi i twarz). Agyptos wspomaga leczenie wielu chorób takich jak: alergie, reumatyzm, łuszczyca, egzemy, bezsenność, stres i bóle pleców, a także łagodzi dolegliwości miesiączkowe i klimatyczne.

Metoda zabiegu polega na zawijaniu bandażami całego ciała. Specjalnie opracowaną techniką, co jest ważne ze względu na skuteczność mechanizmu działania. Bandaże bawełniane (w ilości ok. 30 szt.) na godzinę przed zabiegiem zanurza się w rozcieńczonej wodą glince leczniczej i minerałami z morza martwego.

Dzięki zabiegowi Agyptos możemy usunąć toksyny, które utrudniają prawidłowe funkcjonowanie tkanki łącznej, oraz uaktywnić enzymy spalające tkankę tłuszczową, poprzez działanie kompleksów soli mineralnych zawartych w glince Agyptos.

 Sumaryczny spadek w obwodach ciała już po pierwszym zabiegu (mierzony w 18 punktach) wynosi min 15 cm. Zazwyczaj jest on znacznie większy i wynosi średnio 25 - 50 cm. Rekordowe zmniejszenie obwodów ciała to 108 cm po 1 zabiegu. Po zabiegu klientka może czuć się senna, apatyczna, mogą wystąpić bóle głowy, stóp. Jest to jednak dowód na oczyszczanie organizmu z toksyn.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

 

-    otyłość

-    cellulit

-    skóra zwiotczała

-    skóra atroficzna

-    skóra sucha

-    alergia

-    nieproporcjonalna sylwetka

-    egzema

-    łuszczyca

Zabieg proponowany jest dla pań i panów niezależnie od wieku i wagi.

Niezawodność zabiegu i wszechstronność efektu powodują, że jest on godny polecenia. Pomaga przywrócić energię, dobre samopoczucie i zdrowy wygląd!

 

CENA ZABIEGU:

1 zabieg - 250 zł zamiast 350 zł

3 zabiegi - 750 zł zamiast 1050 zł 

Kontakt

ul. 26 Marca 94b (I piętro)
44-300 Wodzisław Śląski
Mobile: 791-321-333
Tel. (32) 30-70-133

Śledź nas

Dane do przelewu

Instytut Urody Spółka z o.o.
ul. 26 Marca 94b, 44-300 Wodzisław Śląski

BZWBK24, PL:
13 1090 1766 0000 0001 3715 4822

Godziny otwarcia salonu:

Poniedziałek - Piątek 10:00 -20:00
Sobota - 9:00 – 13:00

Aby zapewnić Państwu jak najdogodniejszy termin wizyty zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznie.